200 TL ve üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO
200 TL ve üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO

Hakkımızda

Dört yılı aşkın süredir faaliyet gösteren DF Event Design, bilgi ve tecrübe birikimiyle Lazer kesim ve dekorasyon sektöründe lider bir konuma gelmiştir. Kalite, zamanlama ve fiyatın çok önemli olduğu sektörümüzde bu temel unsurları bir araya getirerek kendi standardını örnek alınacak hale getirmiş olan firmamızın bundan sonraki amacı; hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini sürekli artırmaktır. DF Event Design, üretimini yaptığı pleksi , ahşap ve müşterilerden gelen talep ve istekler doğrultusunda gerekli alt yapıyı kurmuş ve altı yıllık sektörel deneyimiyle bu alanlarda kendini kanıtlamıştır. Bugün DF Event Design'in mevcut müşteri porföyünde adı kalite ile bütünleşmiş, dünyanın önde gelen markalarına üretim yapan imalat ve showroomu bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ

DF Event Design, ilklere imza atan girişimci meşhur yapısıyla örnek bir kuruluştur. DF Event Design'in varoluş amacı, gelişen hizmet ve ürünlerini, "kalitesinden, güvenirliğinden, iş ahlakından" ödün vermeden geniş kitlelere sunmaktır.

VİZYONUMUZ

DF Event Design'in hedefi, yeni talepler yaratarak topluma sürekli gelişen hizmetler ve ürünler sunan, türkiye pazarında söz sahibi bir firma olmaktır.

DF Event Design'e göre başarı, ilkelerinden ödün vermeden yürütülen sürekli ve sistematik çalışmadır. DF Event Design en önemli sermaye; insan kaynağı, genç ve dinamik personelleri ile hep birlikte elde edilen deneyimdir. Bu değerlerden yola çıkan DF Event Design çalışanları, "uluslararası standartlarda kalite kriterlerini özümsemişlerdir ve bu kriterleri uygulayacaklardır." Kalite standartlarından, mücadeleden, güvenirlikten, dürüstlükten, iş ahlakından ödün vermemek DF Event Design'in ilkesini oluşturan değerlerdir.

NE ÜRETiYORUZ ?

• Pleksi Tasarımlar Ev ve Ofis Dekorasyon Ürünleri Nişan Söz Masa Aksesuarları

Pleksi ve ahşapların kalitesi kadar önemli olduğuna inandığımız  kesim şekillerine de gerekli özeni gösteriyoruz. Tüm kesim şekillerinin yanı sıra şekilli lazer kesim ve kesim teslimatında alışılmadık ölçüde hızlı ve kaliteli servis vermemiz başlı başına bir tercih sebebi olmamızı sağlamıştır.

DF Event Design olarak biz her zaman yeniliklerin takipçisi değil yaratıcısı olduk. Bu alanda taklit edilir olmak da bizlere ayrı bir haz vermektedir. Özellikle pleksi isimlik modellerimiz , magnet , ahşap tablo gibi yeniliklerden sadece bazıları.

Kişiye özel tasarım yaparak son kullanıcının hayal ettiği ürünleri hayata geçiriyoruz.

Yükleniyor...
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI